Za darmo

EBOOK:
 Poniżej możesz pobrać darmowy ebook w formacie PDF lub EPUB.

WERSJA PAPIEROWA:
Możesz
wersję papierową zamówić bezpłatnie do swojej lokalnej biblioteki (czyli zarówno egzemplarz książki, jak i koszty przesyłki zostaną pokryte przez wydawcę). Dwa kroki:

    • Znajdź adres swojej lokalnej biblioteki. Możesz tam poprosić, że gdy książka przyjdzie, żeby została zarezerwowana dla Ciebie.
    • Mając te dane, na stronie wejdź na niniejszą podstronę „Za darmo” i w formularzu poniżej podaj adres biblioteki.
Jeśli bardzo chciałbyś mieć papierową książkę dla siebie, a masz trudność, by sobie na nią pozwolić, napisz. Jeśli przesyłkę chcesz odebrać w paczkomacie, to pamiętaj, że InPost do nadania wymaga podania obu: i adresu email, i numeru tel. komórkowego.
 

DOWNLOAD/POBIERZ:

    Jeśli jakimś cudem dotarłeś aż tutaj, to możesz np. w formularzu powyżej zapisać się też na newsletter (w treści napisz 'newsletter’, bo kiedyś pojawi się audiobook. A poza tym nie będę do Ciebie nic pisał, a już na pewno nie będę spamował czymkolwiek.

    W zasadzie, nie wiedzieć czemu, przypomina mi się tu książka Mariusza Szczygła pod zaskakująco znaczącym tytułem Zrób sobie raj. Przytacza on w niej napis wyskrobany przez kogoś na ścianie nad pisuarem w jakiejś praskiej knajpie: „Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu”. Choć sam uważam, że wszystko ma jakiś sens.